Działka budowlana, ul. Słoneczna
Słoneczna, Kolonia, pomorskie
- 98 000 zł
- 970 m²
- 101,03 zł/m²
Violetta Wroniak
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Słoneczna
Słoneczna, Kolonia, pomorskie
zaktualizowane:
14 kwietnia 2026
Działka budowlana, ul. Słoneczna
Zaktualizowane: 14 kwietnia 2026
98 000 zł 970 m² 101,03 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 98 000 zł (101,03 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 970 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: Agencja Nieruchomości Violetta Wroniak, zaktualizowane: 14.04.2026
- numer ogłoszenia: Kol/26
Opis nieruchomości
DZIAŁKI BUDOWLANE Kolonia, gmina Kartuzy | 970 m² | WZ pod 8 domów jednorodzinnych | Ul. Słoneczna
Oferuję na sprzedaż 6 działek budowlanych o powierzchni 970 m² każda, położonych w malowniczej miejscowości Kolonia na Kaszubach, w gminie Kartuzy. Teren objęty jest otuliną Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, co gwarantuje piękne, naturalne otoczenie oraz wyjątkowy klimat do zamieszkania. (...)